Новини

01 червня 2023 року

З метою запобігання фішингу в візуально подібних (дзеркальних) доменах kropyvnytskyi.ua та kirovograd.ua з 01.07.2023 вводяться зміни до процедури реєстрації та супроводу доменних імен.
Наразі реєструючи нове ім'я в будь-якому з цих доменів, реєстрант отримує резервування аналогічного імені в іншому домені.
З 01.07.2023 вводяться певні обмеження на операції з дзеркальними доменними іменами: вони можуть бути переведені до іншого реєстратора або змінити реєстранта, тільки парою імен.
Регламент дзеркальних доменів (версія 1.1) вступить у дію з 1 липня 2023 року (PDF) .

03 квітня 2023 року

Вартість послуги «відновлення після видалення» (restore) змінюється з 01.05.2023р. та буде дорівнювати подвоєній вартості послуги «продовження реєстрації на один рік» (renew).

03 квітня 2023 року

З 01 травня 2023 року ТОВ НВФ "ХОСТ" відкриває реєстрацію в новому домені kropyvnytskyi.ua. Пріоритетне право на реєстрацію мають власники відповідних імен в kirovograd.ua .
Регламент дзеркальних доменів (PDF) (версія v1.0). Вступив у дію з 01 травня 2023 року. .

25 квітня 2022 року

Вартість послуги «відновлення після видалення» (restore) змінюється з 01 травня 2022р. та буде дорівнювати вартості послуги «продовження реєстрації на один рік» (renew)

19 жовтня 2016 року

Адміністратором домену UA (ТОВ "Хостмайстер") було делеговано регіональний публічний домен другого рівня kropyvnytskyi.ua, про правила реєстрації слідкуйте в подальших новинах.

1 вересня 2016року

Перехід на на адміністрування доменних імен по протоколу EPP (Extensible Provisioning Protocol) завершено.

28 липня 2016року

ТОВ НВФ "ХОСТ", адміністратор публічних доменів kirovograd.ua, kr.ua, повідомляє про перехід з 01.08.2016 на адміністрування доменних імен по протоколу EPP (Extensible Provisioning Protocol) - сучасного протоколу обміну даними між доменними реєстрами та реєстраторами. Використовується реєстр ТОВ "Хостмайстер".

Прийом заявок на реєстрацію доменних імен буде припинений 29 липня і поновиться 1 серпня.

Перенесення даних на новий протокол буде здійснено автоматично. Перенесення контактних данних реєстрантів з UANIC до EPP-контактів буде здійснено автоматично. Рекомендуємо реєстрантам перевірити коректність і актуальність своїх даних і при необхідності уточнити інформацію, звернувшись до свого реєстратора. За новим протоколом будь-які операції з контактними данними реєстрантів буде здійснювати виключно реєстратор.

Новий протокол передбачає пасивну роботу реєстру: всі операції з доменними іменами здійснюють реєстратори, а реєстр лише фіксує зміни, що відбулися. Таким чином, реєстратори отримають більш широкі повноваження, що дозволить їм більш повно задовольняти потреби своїх клієнтів. У той же час на реєстраторів буде покладено і більший рівень відповідальності.

У доменах kirovograd.ua і kr.ua налічується 1,26 тис. доменних імен, у тому числі сто - в kirovograd.ua, який працює з 1992 року. Більш короткий домен kr.ua був створений в 1997 році.

Реєстраційний платіж при укладанні договору "АПД-Реєстратор" - 2640 грн.

Для укладання договору :

1) Відправляйте від імені майбутнього реєстратора запит на договір на електронну пошту office@host.kr.ua

У відподь Вам буде відправлений на електронну пошту типовий договір.

2) Заповнюєте, підписуєте договір, скан відправляєте на office@host.kr.ua

Паперові два екземпляра договору відправляєте на нашу поштову адресу.

3) Укладання договору можливе з юр.особою і СПД виключно при наявності у Реєстратора діючого договору

з Оператором Реєстру на доступ до Реєстраційної системи. (ТОВ "Хостмайстер")

Перелік реєстраторів, що уклали договір.

1 вересня 2002 - вступили в силу Правила публiчного домену KR.UA, KIROVOGRAD.UA.

1 серпня 2002 - офiцiйно розпочато публiчне обговорення проекту Правил публiчного домену KR.UA, KIROVOGRAD.UA. Обговорення триватиме до 31 серпня 2002 року.